Aktuality

Dodáváme bronzové trubky a pouzdra různých průměrů

Bronzové trubky jsou vyrobeny z bronzové slitiny, která jim poskytuje vysokou pevnost, odolnost vůči korozi a abrazi. Bronzová pouzdra jsou vyrobena z bronzové slitiny, která jim poskytuje vysokou pevnost, odolnost vůči korozi a opotřebení.

31.01.2024 celý článek

Nabízíme bronzové trubky a pouzdra různých průměrů a délek

Bronzové trubky a pouzdra jsou vysoce kvalitní a odolné výrobky, které se používají v různých průmyslových odvětvích. Bronzové trubky jsou vyrobeny ze slitiny mědi a cínu. Jsou odolné vůči korozi a mají dobrou tepelnou vodivost. Bronzové trubky se používají pro přepravu vody, plynu a jiných kapalin.

22.11.2023 celý článek

Bronzové trubky k dalšímu zpracování

Společnost MetalCentrum s.r.o. vám nabízí bronzové trubky určené k dalšímu zpracování. Trubky z bronzu mají široké využití. Vzhledem ke své vysoké spolehlivosti se bronz používá především ve strojírenství, kdy se využívá pro výrobu strojových součástek. Pokud máte zájem o dodání našich bronzových trubek, neváhejte se na nás obrátit.

02.08.2023 celý článek

Mosazné trubky na míru Vašim potřebám!

Pokud sháníte mosazné trubky, obraťte se na nás? Dodáváme trubky v různých rozměrech! Stačí nás pouze kontaktovat! Spokojenost zákazníků je pro nás vždy a první místě!

20.06.2023 celý článek

Využití bronzu pro rozvody vody

Také bronz lze použít pro rozvody vody, a to konkrétně červený bronz. Trubky z červeného bronzu se hodí pro rozvody vody všech jakostí, pro filtrační techniku, v rozvodech chladící vody, dále pro zdravotnickou instalační techniku nebo jako materiál šroubení pro komponenty potrubních systémů.

28.03.2023 celý článek

Bronzové trubky pro strojové součástky

Naše společnost vám nabízí bronzové trubky pro strojírenské účely. Z bronzových trubek se vyrábějí například strojové součástky. Nabídnout vám můžeme také pravidelnou dodávku bronzových trubek.

31.01.2023 celý článek

Bronzové trubky odolají korozi

V naší nabídce máme pro vás připravené bronzové tyče, které jsou určené k dalšímu opracování. Bronzové trubky vám nařežeme na vámi požadované rozměry. Bronzové tyče se nejčastěji používají pro různé strojní součástky. Jsou vhodné třeba k výrobě čtvercových matic nebo vodítek.

06.12.2022 celý článek

Bronzová pouzdra a jejich nabídka

Bronz je materiál, který oproti jiným vyniká velice dobrými kluznými vlastnostmi. Díky tomu najdou tyto bronzové polotovary své uplatnění všude tam, kde je vyžadován provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání. Ideální je proto bronz pro výrobu pouzder.

31.10.2022 celý článek

Bronzové trubky - průměr dle vašich potřeb

Sháníte široké či tenké bronzové trubky? Nabízíme vám bronzové trubky různých rozměrů. Bronzové trubky vám můžeme nabídnout v libovolných délkách, šířkách i průměrech. Jsme si jisti, že s naší nabídkou budete maximálně spokojeni.

27.07.2022 celý článek

Pouzdra z bronzu různých velikostí

Bronz má velmi dobré kluzné vlastnosti. To znamená, že bronzové součástky své uplatnění najdou všude tam, kde se vyžaduje provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání.

02.05.2022 celý článek

Dodání trubek z bronzu

Chtěli byste mít zajištěné dodání bronzových trubek? My jsme schopni vám zajistit dodávku bronzových trubek za výhodné ceny. Polotovary z bronzu, které dodáváme jsou v souladu s výrobními standardy. Bronzové trubky vám podle vašich přání také nařežeme pomocí našich moderních strojů.

25.03.2022 celý článek

Trubky z bronzu pro rozvody vody

Z hlediska hygieny a bezpečnosti nemají trubky z červeného bronzu konkurenci. Pro zajištění hygienického rozvodu vody je tedy výbornou volbou červený bronz, který je pro tyto účely vysoce spolehlivým materiálem.

03.02.2022 celý článek

Bronzové trubky do strojírenství

Naše společnost MetalCentrum s.r.o. vám nabízí bronzové trubky pro strojírenské účely. Z bronzových trubek se vyrábějí například strojové součástky. Nabídnout vám můžeme také pravidelnou dodávku bronzových trubek.

01.09.2021 celý článek

Bronzová pouzdra

Nabízíme bronzové trubky různých šířek, které jsou vhodné např. pro výrobu bronzových pouzder. Bronz je totiž materiál s velice dobrými kluznými vlastnostmi.

01.09.2021 celý článek

Pravidelná dodávka bronzových trubek

Potřebujete zajistit pravidelnou dodávku bronzových trubek? Naše společnost vám nabízí dodávku bronzových trubek za výhodné ceny. Polotovary z bronzu, které dodáváme jsou v souladu s výrobními standardy. Bronzové trubky vám podle vašich přání také nařežeme.

01.09.2021 celý článek

Bronzové trubky v různých šířkách

Vážení zákazníci, naše společnost vám nabízí bronzové trubky různých rozměrů. Bronzové trubky vám můžeme nabídnout v libovolných délkách, šířkách i průměrech. Věříme, že s naší nabídkou budete maximálně spokojeni.

01.09.2021 celý článek

Červený bronz pro rozvod vody

Červený bronz je vysoce spolehlivý materiál vhodný pro rozvody vody. Trubky z červeného bronzu lze proto použít pro rozvody vody všech jakostí, pro filtrační techniku, v rozvodech chladící vody, dále pro zdravotnickou instalační techniku nebo jako materiál šroubení pro komponenty potrubních systémů.

01.09.2021 celý článek

Cínový bronz a jeho vlastnosti

Cínový bronz obsahuje maximálně 20 % cínu, přičemž součet (Cu + Sn) by měl být nejméně 99 %. Cínové bronzy určené pro technické používaní by měli obsahovat cínu méně. Slitiny, které obsahují méně než 10 % cínu lze zpracovat tvářením. Slitiny s deseti nebo více procenty cínu se zpracovávají litím.

01.09.2021 celý článek

Trubky z hliníkového bronzu

Hliníkový bronz je slitina s obsahem hliníku až do 10%. Hliníkový bronz je vyhledávaný zejména pro svoji velmi vysokou odolnost vůči agresivním látkám jako jsou kyseliny nebo louhy.

01.09.2021 celý článek

Kluzná ložiska z bronzových trubek

Bronzové trubky jsou vhodné pro výrobu kluzných ložisek. Bronz má totiž velice dobré kluzné vlastnosti a kluzná ložiska z bronzu najdou své uplatnění všude tam, kde se vyžaduje provoz bez údržby nebo kde může dojít k nedostatečnému mazání.

01.09.2021 celý článek

Dodáváme bronzové polotovary

Vážení zákazníci, chtěli byste zajistit pravidelnou dodávku bronzových polotovarů? Naše společnost vám nabízí dodávky bronzových polotovarů a využít můžete i naše profesionální poradenství. Polotovary z bronzu, které jsou součástí našeho sortimentu splňují všechny výrobní standardy.

01.09.2021 celý článek

Kde nás najdete